| Avril:x a întrebat:

Heyhappy
Ce v-a adus >iepurasul?:

18 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Nimicbroken heart.
Dar mi-a dat mama bani sa'mi cumpar hainutzelove struck.De abia astept sa merg la shopping, sa cheltui toti baniihee hee

Bafta.

| denyelle a răspuns:

La mine in familie nu mai tine faza cu "iepurasul"

| Aliyaa a răspuns:

Rabdarii prajiterolling on the floor glumeam mi a adus un calculator nouhappy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Banihappytie?

| Aηηy a răspuns:

Nimic sad tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de papuci de casa si multeeeeee dulciuri.yummy

| LoveForShania a răspuns:

Un iepuras...
pe bune :d
E maro inchis cu pete albe.
E inca micut- puiut. E asa de dulce :X

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Dulciuri multeee:X
bani:X
si un strop de dragoste:Xblushing

| Barajag a răspuns:

Iepurasul la mine nu a venit, in schimb a venit ursul si mi-a adus "NIMIC"laughing

| mm_2126 a răspuns:

Un parfum, un hanorac si un luciu de buze...si multee multeee dulciuri... tie?

| Umbra_9400 a răspuns:

Iepuraşul? L-am anihilat de aproximativ treisprezece ani x_X.

| Razvan a răspuns:

O carte pe care o cautam de 2 aniday dreaming

| f a răspuns:

O camasa colorata stansa la brau, converse, un parfum si muulta dragostelove struckhee hee. dar tie?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie "iepurasul" mi-a adus ciocolata mea preferata cu mentabig grin.

| baru a răspuns:

Pe iepurasul meu la mancat lupul Hristos a anviat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un porcusor de guineea, chiar daca mai aveam unul, multe haine, dulciuri, si o cusca pentru noua "scroafa"

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mi-a adus un set format din un inel, o bratara si o pereche de cercei din aurbig grin Hainelove struck Si multe dulciuri love struck Tie ce ti-a adus?kiss

| PuF_8706 a răspuns:

O pisica:X