| fanamileycyrusR a întrebat:

Hey, cine imi poate da un cont de Sunphoto.ro cu orice? Va rog frumos, chiar imi doresc unul.crying

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar de ce nu-ti faci tu cont? este foarte usor! Uite ce scrie aici:
Vrei un album foto online gratuit?
Tu îţi pui pozele şi noi îţi dăm o adresă uşor de ţinut minte pe care o poţi da prietenilor tăi.
Completează formularul de mai jos pentru a te înregistra. Toate câmpurile sunt obligatorii.
http://www.sunphoto.ro/register.php

Succes!

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

Dar tu nu poti sa-ti faci sau te doare mana?

fatzi singura
noi nu re irosim conturile cu persoane ca tine

| BoomBoomToxic a răspuns:

Auzy rikkymikky?
Daca nu ai de gand sa o ajutzi de ce mai ii raspunzi la intrebare? Tie iti place sa sacai pe toata lumea

| Weeedha a răspuns:

U: delillah
p: 0000

>big grin