| lololololol a întrebat:

Hey cmf? Am si eu o problema, chiar nu stiu daca ma place sau nu. in fine, l'am vazut cu prietenele mele si le'am intrebat daca el este ( numele lui). el a zis "ea cine e ea?, nu o cunosc" apoi a zis un cuvant urat pe care nu l'am auzit, si prietena mea a zis: "nepoliticosule!" apoi mi-am dat seama ca il plac. uneori imi da semne, sunt in canada, si mereu trebuie sa iesim afara in pauza, iar cand intram in pauza trebuie sa facem 2 randuri, sa fie liniste etc chatterbox eu eram in primul rand printre primele pers, iar intr-o zi, la amandoua recreatiile el s-a pus in al 2lea rand tot printre primii, pentru ca ne pune sa intram amandoua randurile odata si el era langa mine. oare era doar o coincidentza sau special a facut-o, ca inainte, nu l'am mai vazut///apoi cand eram in pauza, eram sprijinita langa perete, si el vine si se pune in partea cealalta a peretelui dar nu am avut noroc pentru ca una a venit si s-a pus langa mine frustrated, in fine le'am zis si la niste prietene ca il plac si au zis ca e cute, ele sunt prietene cu baiatul pe care il plac, uneori sta singur si... ajutati-ma...crying

5 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Salut!kiss
Este posibil sa te placa sau sa nu te placa.
Daca o persoana o place pe alta crede ca or ce ar face persoana draga este un semn.
Cand sta singur du-te la el si intreaba-l cum il cheama, cati ani are, etc.
Dupa ce va imprieteniti ii poti spune ca il placi. Poate iti este rusine sa ii spui ca iti place de el dar totusi ce ai de pierdut?happy
Bafta! kiss

| lololololol explică:

@Oliana. nu "suddenly" dar... am stat apoi putin si mi-am dat seama ca il plac. Nu vreau sa ii spun, vreau sa aflu daca ma place, nu gasesc nici un rost sa i spun

| lololololol explică:

Foreversyours sau cum te mai cheama laughing m'ai facut sa rad cu hohote sincer laughing
1. Stii cine e baiatul acela? Nu am zis nimanui si nu stii nimic despre el pentru ca nici macar nu il cunosti.

2. Zimi cel putin 2 exemple ca sa ma numesti mincinoasa.

3. Ba da, este singur, l'am vazut eu... Sau poate ochii mei ma inseala? in fine... chatterbox

4. Mai bine taceai pentru ca ai vorbit aiurea.

5. Ce ai tu sa imi spui ce sa fac? Timpul deja a trecut...

si 6. Inainte sa zici cuiva ca e stupida ( conne) mai gandeste-te ca totul o sa se intoarca la tine. Chiar daca ceilalti au uitat si te'au iertat, viata nu iarta si o sa ai de suferit pentru fiecare lucru pe care l'ai facut/ o sa il faci.

7. Sheirinne e servitoare la tine, ca sa o trimiti sa ne spioneze? Chiar vorbeam despre asta pentru ca stiam ca o sa auda... happy

8. Daca tu crezi ca esti cea mai frumoasa " Imi place tot la mine in afara de nasul meu", te inseli, nu e parerea mea, au zis-o si altii.

| GoSsip GiRl a răspuns:

Mai copilule cand vei intelege ca acel baiat nici macar nu stie ca existi.in primul rand esti o mare mincinoasa cu tot ce ai zis aiciwinking acel baiat niciodata nu ti a vorbit si niciodata nu este singurwinking asa ca cu ce te pot ajuta ""Sa iti vei de treburile tale si sa il uitiwinking ""

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ea i-a spus "nepoliticosule", suddenly iti-ai dat seama ca il placi... Foarte interesant! Culmea este ca el se pune mereu in partea cealalta a peretelui... Da, grea viata. Vreau sa te ajut dar nu stiu cum sa-i spun ca il placi, mai ales ca uneori sta singur.