| BiaBubulina a întrebat:

Hey copii! nu stiu sa stau in maini si tare nu-mi place fiidnca eu stiu sa fac alte lucruri mai grele.de ce nu pot? nu stiu.nici macar nu stiu daca am puetere sau nu.eu nu m-am ddus la cursuri de gimnastica dar stiu sa fac roata, sa fac podul de sus, sa ma ridic din pod, podul cu un picior si din astea.cum sa pot sta in maini? funda! si apropo, la perete mi-e frica si nu reusesc deloc.

Răspuns Câştigător
| shaoboy a răspuns:

Arunci mainele in fata si indoi picioarele dar trebuie multa forta cand te arunci

2 răspunsuri:
| BiaBubulina explică:

domneee crying

| calugaruandreea a răspuns:

Probabil iti lipseste forta din brate!