| diavolitadulce a întrebat:

Hey.cum faci o poza la o convorbire pe mess sau asa ceva...sh chiar sh pe fb? este vreun program anume? care este? ajutati-ma, este urgent...

2 răspunsuri:
| OskarRM a răspuns:

Poti folosi butonul PrintScreen(face poza intregului ecran), dupa te duci in Paint, dai Paste si iti apare.

| SandraPhantomhive a răspuns:

Uite-te la tastatura, apasa pe butonul "Print Screen" sau Prnt Scrn (depinde de tastatura), intri in Paint, dai la edit, apesi Paste si salvezi. Apoi o postezi pe fb sau unde vrei tu. happy