| anonim_4396 a întrebat:

Hey...Cum imi pot sterge contul de pe TPU? Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai în dreapta sus CONTACT. Scrie-i administratorului problema ta. Baftă!

mariana
| mariana a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asa ceva?
Daca acum nu mai vrei sa navighezi pe TPU, ia si tu o pauza si revino si sunt sigura ca ne vei simti lipsa.
Nu patesti nimic daca lasi contul deschis si nu navighezi un timp, nu este obligatoriu sa desfasori activitate pe site pentru a avea cont.
Trebuie sa te gandesti bine la acest lucru, incearca sa intri si pe alte site-uri si vei vedea ca tot noi suntem "cei mai tari".
Cred ca si tu ai potential de a ajuta pe cei aflati in nevoie si poate sa apara o problema si in viata ta, pe care nu o sa stii sa o solutionezi, asa ca acest site tocmai pentru asta este bun. Eu am aproape atata vechime cat si acest site si sa stii ca nu m-am plictisit de el.
Daca totusi vrei sa iesi din randuirile noastre fa cerere la Administratori si Raluca o sa-ti spuna ce ai de facut.
Multa sanatate si "nu ne parasi" avem si noi nevoie de tine.
Ganduri bune si vacanta placuta.

| ELD a răspuns:

Contact[ sus dreapta] si ii scrii un mesaj Ralucai si ii spui sa-ti stearga contul, bafta!

| Sua a răspuns:

Sa se stearga trebuie sa imi dai mie funda

| Aηηy a răspuns:

Nu stiu daca se poate sterge, dar de ce vrei una ca asta? daca chiar iti doresti vorbeste cu adiministratora...

| Merilynne a răspuns:

Du-te la contact si spune ca vrei sa iti stergi contul. Da si parole. Daca nu gasesti contact e sus in dreapta.

| Merilynne a răspuns:

Du-te la contact si spune ca vrei sa iti stergi contul. Da si parola. Daca nu gasesti contact e sus in dreapta.

| Evy_3948 a răspuns:

Nu il sterge este foarte util.