| Anutzza3708 a întrebat:

Hey! Cum pot sa imi put tapet si podea pe joc la lady popular? Le-am cumparat da nu stiu cum sa le >pun
funda:X

Răspuns Câştigător
| zambilici a răspuns:

Intri in apartament, te duci in camera in care doresti sa pui tapetul si podeaua. Vezi k in partea de sus este o bara cu 4 butoane, alegi primul buton(cabina de proba) iar apoi din partea stanga a ecranului te duci si iti cauti tapetul si podeaua dorita si dai click pe ele, pe randhappy sper ca ai inteles...