| xBlueAngel a întrebat:

Hey! Cum se pot face like's repede la o pagina? De exemplu stiu o pagina care intr-o saptamana a facut cam 20.000 like's. Cum cresc asa repede?

3 răspunsuri:
| Andreutza016 a răspuns:

batting eyelashes cu ajutorul prietenilor sau origanizand concursuri fake.

Răspuns utilizator avertizat
| ChE a răspuns:

Aceia au foarte multi prieteni pe Facebook ii pun sa dea like-uri si acestia fac pagina publica si la prietenii lor...P.S. am avut si eu o pagina mai d mult am facut intro saptamana 300.000 like-uri cu ajutorul prietenilor mei si cu ajutorul prietenilor prietenilor mei laughing