| AntoholixAdri a întrebat:

Hey, daca imi schimb vocea in timp ce cant falsez?!?

Răspuns Câştigător
| Michaelis a răspuns:

Nu o falsezi, toti cand canta si-o mai modifica, eu cant cu vocea am facut cursuri timp de 5 ani, stiu ce zic.

5 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Nu.Sunt multe persoane care au voce diferita atunci cand canta, si cand vorbesc vocea s schimba.Si eu sunt la fel.Profesoara mea de muzica insa a spus ca aceasta nu tine de cantec, ci de felul cum canti, din gat sau din burta.

| Michaelis a răspuns:

Vocea trebuie sa o mai modifici de exemplu cand ai note joase sau subtiri.

| ionutz246 a răspuns:

Nu decat daca ti-o schimbi printr-un program de modificare voce (program DJ)

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Nu, nu falsezi pentru ca e tot vocea ta frumoasa si talentantahappy

| RollingInTheDeep123 a răspuns:

In ce sens iti schimbi voce? ca nu ai sa canti cum vorbesti? daca incerci sa imiti pe cineva falsezi sau daca nu atinci unele note...