| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Hey. eu cu prietena mea am vrea sa facem un show, pe care mai apoi sa'l punem pe youtube. ce idei aveti? despre ce ar putea fi show-ul? mersi. funda\

(vorbesc serios)

Răspuns Câştigător
| SweetRazvy a răspuns:

Pai ai putea sa faci filmulete funny...Sau vorbesti tu cu prietena ta lucriuri aiurea si amuzante sai folosesti programe sa shimbi vocile sa para mai amuzant sau spui glume...
Ori cum am spus ce mi-a trecut prin cap asa ca succesc si bafta si sa ai multi vizitatori la clip
Succes!
Primesc funda? big grin big grin big grin

3 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Stripteasewinking

| haiZI a răspuns:

Despre cum postezi pe youTube din plictiseala.

| Haaaa a răspuns:

Pai ar putea fi de adolescenti din ziua de azi mai ales aia emo si faceti ceva tip pamflet...sau despre momentele din copilarie, intamplari amuzante sau...despre prietenie si nazbatii, pe care cred eu, ca ati facuthee hee