| dya_1084 a întrebat:

Hey.eu si prietene mea am vre sa facem un show, si o sal punem pe youtube dar noi nustim despre ce sa vorbim in acest show.

3 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

1 inavata sa scrii corect
2 mai bine nu mai face ca oricum youtube-ul e full de panarame

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Mai intai vreau sa-ti corectez intrebarea!
Hey.Eu si prietenA mea am vreA sa facem un show, si o sa-l punem pe youtube, dar noi nu stim despre ce sa vorbim in acest show!
Acum o sa-ti raspund la intrebare:
Daca sunteti prietene adevarate, face-ti unul despre prietenie.
Si sa adaugati pe fundal melodia Adda-Prietenie Adevarata.

Pa, pa si mai ai grija cu gramatica!

| FreakyFred a răspuns:

Puteti face un show despre limba romana si misterele ei, neintelese de unii useri TPU...