| PopStarInMyMind a întrebat:

Hey fetelor!
Unde credeti ca isi petrec cel mai mult timpul baietii draguti?big grin
Eu una am observat ca in Skate Parcuri! Voi ce zice-ti?big grin

8 răspunsuri:
| Ancutza21 a răspuns:

Pai in skateparcuri, prin oras.acum nu stiu exact

| shorty93 a răspuns:

Eu am vazut foarte multi baieti draguti la baluri. :d si acum in perioada asta, la patiiiinoar love struck!

| Teils a răspuns:

Buna! Sunt baiat si ma consider frumos, deci eu umblu tot cu skateri tot in skate parca happy. Daca vrei sa gasesti si alti baieti frumosi cu bani poti sa te duci la mall rolling on the floor

| pinkpupix a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine baieti draguti si de aseamenea depinde ce varsta ai. Din punctul meu de vedere ii gasesti prin cafenele, cluburi, prin regie si pe la universitate.

| Lucaci a răspuns:

La felhappy

| yoo23 a răspuns:

Iti plac pletosii? laughing

| aikosasaki a răspuns:

Depinde la care baieti te referi...genul meu de baieti isi petrec timpul cum ai spus si u in skate parcuri, rokoteci, puburi.

| IoanaBogdana a răspuns:

Prietenele mele mi-au spus ca sunt multi pe la romana.