| S1mplu a întrebat:

Hey fratilor, am ceva pe cap si nu stiu cum sa-i dau de capat.Nu imi place sa ies in cluburi sau sa merg la carciuma sa ma imbat ca porcul, nu imi plac jocurile de noroc si nici la mall sau magazine nu prea dau, imi cumpar ceva decat daca imi place si nu cumpar ca sa am ce face, de plictiseala.Pe afara daca as sta, mai mult de 6 - 7 nu as sta afaralaughing, intotdeauna daca vreau ceva capat, prietena nu am deci nu stau in fiecare zi pe afara, poate odata sau de 2 ori pe saptamana.Imi place mereu sa fac ce vreau si nimeni nu ma poate convinge cu nimic.Sunt destul de sociabil si prietenos, imi place sa-mi fac prieteni noi, nu injur, nu beau si niciodata nu ma enervez incat sa ma bat cu cineva sau sa tzip. Nu cred ca este ceva de schimbat dar ma rog, va intreb pe voi, ar trebui sa schimb ceva?

4 răspunsuri:
| darkrider a răspuns:

Cunosc si eu o persoana ca tine. Sa sti ca e destul de distractiva si merita sa iti petreci timpul cu ea, din descriere asa pari si tu, daca e asa, iti sugerez sa nu schimbi nimic.

| emima a răspuns:

Mie imi plac genurile astea de persoane sa stiiesti chiar ok

| MeetTheMonster a răspuns:

Ar trebuii sa schimbi totullaughing esti prea... cum nu trebuie in Romanialaughingfa exact inversu la ce ai scris mai sus

| biibiii a răspuns:

Esti un baiat linistit.
Rar se gaseste asa cevawinking
Mmmm... thinking stai mai mult pe afara cu prietenii, nu toata ziua in casa, distreaza-te cu ei macar.
Incearca sa-ti faci o prietena.V-a fii mai bine (zic eu) happy