| SuntFata a întrebat:

Hey hey hey! stiti am putin talent la creearea de coperti, felicitari, etc. sunt chiar dragute si am auzit ca exista meseria de grafician as dori mai multe informatii gen cum lucreaza, cu ce lucreaza cel mai bine, sau unde lucreaza, lucruri de genul va rog sa ma ajutati daca aveti mai multe informatii despre graficieni spuneti-mi pentru ca eu chiar as vrea sa stiu cate ceva si cine stie poate ajung grafician si le fac felicitari celor care ma ajuta cu cele mai multe informatii despre aceasta maserie! happy mersi mult celor care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| RhoOphiuchi a răspuns:

Mmmm pentru a fii grafician trebuie sa stapanesti foarte bine diverse programe foto, gen Photoshop, Corel si multe altele, astea fiind cele mai cunoscute prin oamenii "de rand".