| RyAngel a întrebat:

Hey! Imi puteti da o lista cu anime-uri cu baieti draguti? Gen Bad Boy ca Sasuke, Ikuto(Din shugo chara) sau Eliott (Din MEW MEW POWER)? Ms mult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

InuYasha [desi acolo baietii sunt demoni, nu fiinte umane], Grvitation, DN A ngel, Code Geass [unul din preferatele mele cu baieti draguti], Clannad, Nana, Death Note, Kaichou Wa Maid-sama, Vampire Knight [are niste baieti superbi], Uta no Prince-sama [sweetest guy =p~]... funda?