| RoooneyThePuf a întrebat:

Hey...la jocul ala CityVille de unde imi pot extinde orasullaughing? Ca nu mai gasescbig grin

2 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Daca il joci pe facebook intri la meniul BUILD->expansions si o cumperi
P.S.-trebuie sa ai acele permisiuni(zoing permis-sau ceva de genubig grin) pe care le primesti de la prieteni.De fiecare data cand extinzi, iti mai cere cate una pentru. a mai putea extinde.

| Stefana_6141 a răspuns:

Pai...Dai la BUILD pe urma dai la EXPANSIONS si pe urma iti apare acolo o imag si dai ca acolo. fundita?