| ornitoringfsa a întrebat:

Hey! La jocul Runes of Magic sunt servare? Ca abia mi l-am instalat ...si cand intru, imi scriu numele si parola dar imi spune : Lost connect! Si am incercat de mai multe ori dar nu pot! Deci sunt servare... ca pe net nu gasesc! Pls spuneti! Dau fundita

4 răspunsuri:
| ornitoringfsa explică:

A gata am aflat ca sunt servare! Dar imi spuneti ca nu gasesc pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma am o intrebare... Cand vreau sa fac account si sa pun parola zice ca nu e buna cum trebuie sa fac parola?

| xioliolioloix a răspuns:

Anonimule, daca gasesti cum se instaleaza itizic 100 de parole care merg ca le-am incercat fara sa imi fac cont si parolele care le-am gasit sunt bune numai ca nu stiu cum sa instalez plis help

| pucmuclucbuc1 a răspuns:

Care stie de unde sa descarc runes of magic buz pe dark_snow2011 plz buz :d