| WarmSmile a întrebat:

Hey! La vara o sa am o luna libere pana plec din Bucuresti dar vreau un job de vara ca sa nu stau degeaba, vreau sa incerc sa castig cativa bani doar ai mei, cu propriile forte (imi place sa incerc lucruri noi) dar nu prea stiu unde si daca ma angajeaza pe mine pentru o luna, mi se pare prea putin sad Aveti ceva sfaturi? PS: am 15 ani [FUNDITA]

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Pai poti sa fii bona, vanzatoare la un magazin(de haine sau alimentara)

2 răspunsuri:
| XxCoryXx a răspuns:

Nu stiu. Ospatar, bucatar(Constanta), dadaca(Bucuresti, Ploiesti)...

| mosu_8984 a răspuns:

Salut ma numesc Marian si pot sa te ajut sa iti dezvolti propria afacere MLM