| pinguinuVerde a întrebat:

Hey! Mamele voastre privesc Noră pentru mama? A mea m-a înnebunit cu emisiunea aia!laughing

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Aceeasi poveste ca cei de mai sus.In fiecare sambata are program dar sa nu uitam de luni pana vineri dimineata si seara. Oricum e un concurs de dragoste interesant dar pacat ca sunt conflicte.

| A12NDRA a răspuns:

Da si pe mine ma innebuneste, dar ce sa fac.

| jumbO a răspuns:

Mie-mi spui! :-))
nu a pierdut aproape mai nimic din acea emisiune :-).

Uneori vazand ca se uita asa interesata, m-am uitat impreuna cu ea, cand nu aveam ce face :*
Pa, pa.

| Anonim_8545 a răspuns:

Ce bine de mine ca nu ii place.Cand da`i pe Kanal Tv vezi Nora pentru mama, eu l`am sters din lista de canele.

| JustMelavJustMe a răspuns:

A mea nu vrea sa auda uraste emisiunile acestea mai degraba se uita la un doc. pe History si ma uit cu ea, dar nu stiu ce m-as face daca s-ar uita la asemenea ***-uri(dupa mine!)

| p1nk a răspuns:

Eu ma uit imi place mult love struck

| deea_5723 a răspuns:

Vaii...nici nu vreau sa ma gandesc! Sambata seara nu am voie nici sa ma uit la telecomanda laughing

| MisterDariusBoy a răspuns:

Si mama se uita,, mai da si tv'u la maxim ca sai aud si eu de la mine din camera cum urla aia rolling on the floor) angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici n-am stiut ca mai exista!laughing