| Anutzza3708 a întrebat:

Hey! Nu de curand mi-am facut cont pe Lady Popular, si acum cand intru nu imi apare aceeasi salvatie, trebuie sa o iau de la capat. dc? nu pot dezactiva contul acela? fundiza!

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Te referi la tinuta domnisoarei? Daca da, trebuie sa te duci in garderoba si dupa ce ai imbracat-o sa dai pe Salveaza tinuta.Nu,nu poti dezactiva sau sterge contul, acela ramane mereu acolo! Dar poti astepta sa ti se imbolnaveasca domnisoara si sa moara, daca nu mai vrei contul!happyP.S.succes in joc!winking

Daca te-am ajutat cu ceva, te rog sa-mi dai funda.Cum consideri tu!happy