| ♥♥K®ÿ§§ ♥♥ a întrebat:

Heybatting eyelashes

Pe cardul de memorie am o parolabatting eyelashes
Intr. o zi mi. a cerut parola, dar eu am uitat. o sad
As putea cumva sa o recuperez?
Fundaa xD

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU mai poti recupera parola si nici datele de pe card! Gandeste-te cum poti recupera cardul pentru o noua refolosire! pentru asta trebuie sa-i faci o formatare (ca sa-i dispara parola ), daca ai un cititor de carduri conectat la pc fa-i o formatare in format FAT 32. Sau mai incearca cu un Nokia E51, N92 sau care are procesor simbian model mai nou!

2 răspunsuri:
| Malasuerte94 a răspuns:

winking da pot itrebe un telefon cu sistem de operare simbian simbyan "ma rog." apoi dupa ce bag cardul te duci in C:\System\MMCSTORE si e un fisier acolowinking il deschizi cu notepad si in el e parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca poti sa o scoti din setari. acum depinde de telefon, unele s-ar putea sa iti ceara vechea parola.