| rosesoana a întrebat:

Hey! Peste cateva zile voi pleca in Portugalia love struck si nu prea stiu la ce sa ma astept( adica daca este frumos, daca am ce vizita etc)... Puteti sa-mi spuneti cateva pareri? big grin

3 răspunsuri:
| asasinul100 a răspuns:

E foarte frumos acolo si crede-ma ai ce vizita.O sa fi surprinsa din ce vezi acolo.Asta e adresa mea de mess and0699contacteazama sa-ti spun mai multe, am 19 ani.

| lma0 a răspuns:

Mai mai mai daca nu te dadeai mare putin nu rezistai asa-ihee hee?

| MicroCip a răspuns:

Da este frumos in portugalia si chiar daca nu-ti place vei invata cevawinking