| CookieDiamond a întrebat:

Hey :)) sall vreau sa va intreb ce parere aveti despre Yu Pheonix din fostha trupa CB :((. :D? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:190&biw=1280&bih=834

Răspuns Câştigător
| xxemoelfyxx a răspuns:

hee hee. Si eu am ascultat trupa CB. O adoram, le-am invatat cantecele pe derost... Dar acum ascult K-Pop, si cand s-au despartit...era jale.Nu mai eram eu.Am plans fara sa ma opresc.Prima oara cand m-am uitat la videoclipul lor [Forever Or Never], de Yu m-am indragostit.Si tot el a ramas in mintea mea. E un baiat extraodinar, dragut, amuzant, talentat, si sexyhee hee. Sper sa o duca bine in continuare