| vladutik a întrebat:

Hey sambata ma duc la gold plaza in baia mare si vreau sa vad un film in 3D cam cati bani sa-mi iau sa sa-l vad

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Pai de luni pana joi pana la ora 17.00 este 12 lei iar dupa ora 17.00 este 14 lei [fara 3d]
de vineri pana duminica pana la ora 17.00 este 14 lei iar dupa ora 17.00 este 16 lei
iar la filmele cu 3d costa cu 5 lei mai mult in orice zi si la orice oratongue
elevii si studentii au reduceri [dar nu stiu cat]

4 răspunsuri:
| Andreiskater a răspuns:

Pai depinde... Eu zic sa-ti iei 30 de lei daca mergi numai pentru film.
Filmul e mai ieftin dar o sa-ti iei si bauturi sau pop-corn
Succes!
Funda?

| NewMechaa2001 a răspuns:

Eu cand am fost mi-am dus 70 lei

| alice_2151 a răspuns:

Cred că 20 de lei îți sunt de ajuns. Poate mai puțin big grin!

| qtheodora a răspuns:

Pai eu sunt din Timisoara si un film 3D le Mall costa 15 lei.{a fost ultima data}... posibil sa fie acelasi pret sau poate altul...Dar mai trebuie sa iti ei niste bani cu tine pentru popcorn suc dulciuri etc.
in jur de 30 de lei este destul...
depinde daca vrei sa mergi si sa mananci undeva iti mai trebuie...