| xFaith a întrebat:

Hey happy spuneti-mi si mie dce va place emisunea "In puii mei"
Cel mai frumm rasp primeste fuunda + voturiwinking

Răspuns Câştigător
| mih5a a răspuns:

Hey(:! Eu ma uit la emisiunea ''In puii mei'' deoarece imi place foarte mult de felul in care joaca Bendeac.Este un adevarat talent,pe gustul tuturor si poate face lumea sa rada cu fiecare cuvant al lui bine ales si bine interpretat.
Si spune-ne si tu, nu este inteligent, cand din niste videoclipuri ''amarate'' scuza-mi exprimarea dezvolta un adevarat serial?
Aici se incheie raspunsul meu.Numai bine!(:

3 răspunsuri:
| Aliiinutzatha a răspuns:

Da imi place il urmaresc mereu nu-mi pasa ca sunt rluari le ubesc:*:*:*:::*:::*:*:*cei care nu se uita sunt prosti jurrrrrrrr deci pe bune e cel mai tare emisiune n-am pierdut nimic

| andragrigoras2000 a răspuns:

Ce e drept si in puii mei este o emisune foarte amuzanta, cu simtul umorului si la care nu te poti plictisi! am gresit! am pus pe al 2-lea loc mondenii, dar nu trb.aici isi are locul in puii mei.mondenii nu prea il urmaresc, dar cand il mai prind ma uit!happy

| FucktheSystem a răspuns:

Ieta ca nu-mi place din simplul motiv ca nu ma uit la televizor decat din joi in paste.