| InGeR aLb a întrebat:

Hey, stie cineva un site sau un program de creat desene animate? stiu si eu unu pe nume www.goanimate.ro dar vreau unu si mai frumos...va rog ajutati-ma va rog mult sin suflet, dar vreau raspunsuri serioase. voi da fundita aceluia care imi da raspuns serios!

13 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Lnkul tau nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lnkul tau nu merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
vreau sa iti fac un desen dar cu o conditie ca imi vei da jumate din premiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu destule. Dar daca vrei sa faci animatii de calitate ai doua optiuni:scoti bani si iti cumperi un program gen toon boom animate si il iei licentiat si instalat sau folosesti programe gratuite de genul:toon boom studio, adobe flash, macromedia flash. Dar cel mai bine ar fi sa iti cumperi o tablita grafica deoarece cu ea poti face animatii de calitate si in paint(asta daca ai talent la desenat bineinteles)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.toonboom.com | The best :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi www.animatic.ro. Acolo sunt tutoriale despre Toon Boom Studio si cred ca este exact ceea ce cauti.

| Rafaeloa a răspuns:

Hei,stiu eu unul este Anime Studio dar trebuie sa-l descarci hackat!

| Anonims987 a răspuns (pentru Rafaeloa):

Trebuie doar piratat nu 'hackat'

| andrey_3950 a răspuns:

Este unul care e foarte bun linkul de unde il poti descarca http://www.mediafire.com/? ymqzjczxvmm

si un link cum se poate folosii
http://www.youtube.com/watch?v=p0rwGtiL_cM

el se numeste macromedia flash 8

| Cristian_8648 a răspuns:

DAZ 3D Animate

| Alex_Alexoo_1930 a răspuns:

Muvizu