| MissFashionPrincess a întrebat:

Hey happy
Stie cineva vreun site unde pot invata cum sa fac diferite ornamente dragute pentru camera? thinking
fundita. Multumesc happy

3 răspunsuri:
| STELAELA a răspuns:

Pe saitul www.salvațimcasa.ro acolo gasesti multe detalii despre locuinta cat si gradina mult noroc.

| ღAnaღ a răspuns:

Nuj siteu, dar stiu cum sa faci:
-ia niste margele, ata lant ceva mai lung, niste hartie creponata.
-apoi pune cate o margea, pe ata(lant, ce folosesti u)apoi fa o forma din hartie creponata si pune-o pe lant etc...(poti pune mai multe lucruri)

Poti pune ceva si pe geamuri:
-in unele magazine se gasesc niste mosi la 2 lei si ii pui pe geam, ii bagi cu bolduri in jaluzele(perdele ce ai u)

Pe pat eu am facut o inimioara la fel din doua lanturi(nu de aur)si le-am prins pe pat(si pe perna)

*Poti folosi altceva, daca nu iti place hartia creponata

Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Dary234 a răspuns:

Uita-te la atacul artei!