| Emily04 a întrebat:

Hey! Sunt intr-o trupa de dans si nu mai stim ce muzica sa alegem pentru dansurile pe care le facem. Aa vrea niste link-uri sau nume de melodii mai ritmate din orice gen ( bine, aproape orice laughing ).As vrea si niste colaje sau remixuri mai dansabile din anumite melodii. Sunt acceptate si ideei de miscari sau de teme pentru dansul respectiv. Dau si funda daca e nevoie happy. Mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| XxDeYuTzUxX a răspuns:

Cauta melodia lui Skizo Skils BiniDiTat. Ii super!laughing

| Emily04 explică (pentru XxDeYuTzUxX):

laughing Noi am vrut pe aia, da' n-a vrut antrenoarea laughing

| XxDeYuTzUxX a răspuns:

Bine.

| XxDeYuTzUxX a răspuns:

Iti mai dau una.
Skrielex-Monster!happy

| Emily04 explică (pentru XxDeYuTzUxX):

straight face Cam greu sa dansezi pe aia...Da' mersi mult. orice aajutor e bine venit happy

| XxDeYuTzUxX a răspuns:

Cu placere. O sa ma mai gandesc si cand gasesc iti spun