| TheMoonGirl a întrebat:

Hey! Sunt la liceul Xenopol din Bucuresti. Sunt a 9-a si as vrea sa stiu la ce ora incepe maine scoala :-s... funda big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.hee hee...dar am mai intrebat prieteni mai mari si viitori colegi si spuneau ca la 9.Si la celalalt liceu tot asa.thinking Cam in fiecare an si la deschidere si la premiere...a fost cam la aceeasi orahappy

| Meli34 a răspuns:

In general scolile incep pe la 9...Mai bine uite-te pe site-ul liceului daca are happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind te trezesti laughing