| emilyemy27 a întrebat:

Hey. Știți ceva jocuri in grup.
P.S: Înafara jocurilor de copii

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hei! Cred ca te referi la jocuri pe afara, de vreme ce ai pus intrebarea in categoria Timp Liber. Puteti juca adevar si provocare, flori fete si baieti, lapte gros, friptea, jocuri cu carti (poker, septica, macao, etc.), remi. Funda?

| emilyemy27 explică (pentru YoChriss):

Deja m-am săturat de jocurile astea happy

| YoChriss a răspuns (pentru emilyemy27):

Daca sunteti prea mari pentru jocuri, mergeti la strand ca tot e vara, prin oras, acasa unii la altii, etc. Funda?

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Ourworld, travian, metin, lol.

| emilyemy27 explică (pentru GabrielaIoana):

Eu m-am referit in jocuri pe afara.Nu pe PC sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul, desi, in ultimul timp, si acesta a inceput sa devina tot joc de copii.

| Miki1999 a răspuns:

Imvu