| AoiTori a întrebat:

Hey toti TPU! Vreau sa stiu cine este fan si-rock si ce trupa va place cel mai mult! Dau si funda celeui carui/carei ii place aceeasi trupa ca si mine!

9 răspunsuri:
| AoiTori explică:

Pardon si-rock

| AoiTori explică:

De fapt ma refeream la fanii rockului japonezwinking

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Nu is eu un mare fan rock dar trupa preferata a mea este skillet
si linkin parca

| KyraW a răspuns:

Rock japonez?thinking Cred ca prefer Maximum The Hormone

| Park1Suin a răspuns:

Sa vedem....Seremedy.Dar al prefer mai mult pe YOHIO.Trebuie s-a asculti: YOHIO- Heartbreak Hotel. Apropo, el si-a inceput cariera de mic in Japonia.

| AoiTori explică (pentru Park1Suin):

Cum sa nu stiu de yohio? happy e foarte tare...da' pacat ca Seremedy s-au destramat...:-(

| jrockfreak a răspuns:

Sa vdem,thinking :The gazette, Nightmare, Versailles, Girugamesh, Yohio, D=out, Acid Black Cherry, Matenrou opera, Sincrea, putin OZwinking, etc...

| AoiTori explică (pentru jrockfreak):

Oho! e bine si daca e putin din -oz- big grin Eto cum te numesti de esti asa fana jrock? De unde esti? Cati ani ai? app Vrei id-ul meu? Si eu ascult aceleasi trupe ca si tine. Cam putin d=out...dar in rest ii ascult pe toti love struck Enjoy! ^_^

| RoxanaGhost a răspuns:

Seremedy ♥♥♥ :-X