| Lavy12345678910 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapid: jocul cu carti de joc Macaua (daca asa se scrie), este joc de noroc? Vreau raspunsuri bine documentate. Va rog, am nevoie de un raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| SmRpT a răspuns:

Din cate stiu eu ii zice "MACAO" nu "MACAUA" si nu e joc de noroc, e un joc de carti cu care poti sa-l joci cu prietenii, cu familia cu oricine vrei tu, la plictisealawinking

| Macaua a răspuns:

În curând acest joc o să fie disponibil și online. Intrați pe http://macaua.com
Jocul o să fie lansat pe 1 August 2012.