| Florinaaaaaaaa a întrebat:

am o catelusa(adica femela)dar nu este de rasa! azi pentru. mine a fost surpriza zilei! ea a facut 4 puisori dar sunt exact altfel! cu un capusor asa de mare si corpul micut!(cred c a stiti cum)tata zice ca un caine tot umbla la ea dar eu nu stiu cum arata! cand puii o sa fie mari o sa arate cum sunt acum? cap mare...etc!?! sau cum este mama lor?:d

Răspuns Câştigător
| BloodPrison a răspuns:

Bună!
Păi construcţia osoasă se va modifica,dar este posibil să aibă capul ceva mai mare,depinde de tatăl lor, şi vor arăta cât de cât şi cu mama.Să îţi trăiască şi să te bucuri de ei.
O zi bună, ceaw!