| lariistyles69 a întrebat:

Am o nelamurire. Cei care cititi Bravogirl, pe la sfarsit sunt mai multe rubrici cu diferite cocursuri. Eu vreau sa trimit articol la concursul de scriere ( povesti,poezii ), care se afla spre ultimele pagini in dreapta sus. Vreau sa trimit pe mail, dar nu stiu ce date personale trebuie. Nume, prenume si mai ce?
Dau FUNDA celui care imi explica cel mai bine. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Deiutza99 a răspuns:

Pai trimiti pe mail-ul :office@bravogirl.ro( cu datele tale:nume, prenume, data nasteri, strada unde locuiesti, judetul, localitatea, nr de telefon)