| Zooeyy a întrebat:

Hey...tpu. Am o pagina de facebook de: 100 de like`urii, dar la talking am 113, dar in fine, Fanii nu sunt prea activii. Cum sa fac sa fie mai activi? Si stiu ca unii ma sfatuitii sa fac concursuri, albume cu moda, statusurii, poze cu meme`urii etc. Dar daca fac concursurii, nimeni nu se inscrie, poze cu tinute, funny, meme`urii, nimeni nu da like si comenteazaa! Ce sa fac? Cel mai bun raspuns primeste: FUNDA! Vaa rogg.....Helpp! wave.

Răspuns Câştigător
| club13medicalstuff a răspuns:

Sa iti dau un exemplu pe pagina Club13News sunt 2500 de like-uri iar la talking doar 400. Deci poti sa te consideri norocoas/a

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Roaga prieteni, colegi, rude sau pune linkul pe TPU să te ajutăm şi noi.

| shippuden a răspuns:

Tipic... pitipoanca care doreste multe like-uri pe facebook laughing

| Zooeyy explică (pentru shippuden):

Maa copile, pitipoanca ii mata aia care te`o facut. Vreau asta doar asa in lipsa de ocupatie! De parca tu esti un sfant. Hai lasa`ma. Ce prostt! laughing))).

| shippuden a răspuns (pentru Zooeyy):

Eu nu te-am facut pitipoanca, dar daca te simti, na asta e laughing

| Zooeyy explică (pentru shippuden):

Haa, haa, ce om prostt, ii pe pamantu istaa!

| shippuden a răspuns (pentru Zooeyy):

Adica tu laughing

| Zooeyy explică (pentru shippuden):

Poate`i Mataa aia care te`o facut, asa pentru alocatiee laughing

| shippuden a răspuns (pentru Zooeyy):

Ce pi.da proasta mai si esti laughing