| euu33 a întrebat:

Am o problema. Nu mai imi amintesc visele. Acum o luna imi aminteam cel putin 2 vise pe noapte, iar acum abia daca imi amintesc o imagine dintr-un vis. Ce pot sa fac sa imi amintesc visele iar? Funda. (Daca nu imi puteti da un raspuns la intrebare mai bine nu mai ziceti nimic. Oricum nimeni nu o sa asculte de criticile unor necunoscuti)

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Vezi tu, noi visam in medie intre 4 si 6 vise pe noapte. Faptul de a uita ce am visat, fie ca partial sau integral, este perfect natural. Daca ai sa cauti pe Google articole amanuntite despre vise ai sa vezi similtitudini cu ce zic eu.

Faptul ca tu iti aminteai inainte cel putin 2 vise este pur noroc. Nu ai dezvoltat tu vreo putere noua, sau ceva.

| BornToBeLoved a răspuns:

Poate ai
O
Perioada mai
Stresanta! Oricum
E normal, majoritatea viselor
Se uita pana dimineata deoarece dureaza cateva secunde si sunt doar franturi!

| Hace a răspuns:

Http://www.descopera.ro/......e-am-visat

Gasesti aici raspunsul.

Numai bine :)