| ANA_1141 a întrebat:

a aparut de ceva timp(15 aprilie) noul canal de telenovele Acasa Tv Gold! Sunt telenovele noi sau cele care au fost de mult si daca sunt cele de mai de mul cine stie cand incep filemele Lacrimi de iubire,Iubire ca-n filme, Inima de tigan(acestea romanasti)....MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Pe postul Acasa Tv Gold se difuzeaza telenovele care au fost declarate cele mai bune pe parcursul anilor trecuti. Cele romanesti nu cred ca vor fi date.

2 răspunsuri:
| Siminik a răspuns:

Sunt telenovelele care au mai fost difuzate pe Acasa