| amelutzza a întrebat:

am si eu o intrebare : unde pot vedea fara sa platesc pentru un cod sau ceva Magicienii din Waverly Place - Sezonul 4 - Episodul 1?

3 răspunsuri:
| rebekka11 a răspuns:

Intri pe vplay. ro
doar ca trebuie sa iti faci cont nu costa nimic ca sa iti faci cont. Sper ca ti-am fost de folos. Fundita?^.^ Am uitat sa-ti spun cauti tu acolo la colectii si scrie pe undeva prin stanga ''cautare rapida'' si acolo scrii magicienii si iti va aparea. Sper ca am fost de folos.

| amelutzza explică (pentru rebekka11):

Nu sunt pe site-ul ala

| m3m0 a răspuns:

Scrie pe youtube