| Kessux a întrebat:

Am un forum pe forumgratuit.ro si cand postez un mesaj nu mi se vede semnatura.De ce?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Panou Administrare>Utilizatori&Grupuri>Optiunile Utilizatorilor>Optiuni Utilizatori>Permite semnaturi : Toti membri (sau Grupuri)
Apoi intri la profil>preferinte si cauti "Adauga intotdeauna semnatura la mesaje, dai da. Apoi click pe inregistrare...
Iar cand adaugi mesaj ai mai jos Optiuni si bifezi adauga semnatura la acest mesaj

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Funda?

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Nu are java siteul, sau forumul ce foloseti tu...asa cred