| anonim_4396 a întrebat:

happy Am vazut o poza pe facebook, in care o fata il saruta pe baiat prin monitor..as vrea daca se poate sa-mi dati linq-ul pozei fiindca nu o mai gasesc happy Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Ciresyk a răspuns:

Cred ca stiu la ce poza te referi..eu o am in pc, daca o vrei da add la Geo_Georgianna95
happy

2 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Daca tu nu o mai gasesti, noi cum am putea? Uita-te in istoric chiar daca iti ia ceva timp pana la urma o vei gasi. happy

| AnonimaXx a răspuns:

Pai m-am gandit ca poate.din intamplare.o sa o vedeti si voi happy