| PufuleteKiduuu a întrebat:

As vrea sa creez o poezie cu titlul "Povestea mea", imi puteti da o idee? :3 multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e "povestea ta", nu avem cum sa te ajutam. Exprima-ti sentimentele in versuri si descrie-ti viata.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Nu te supara pe mine dar daca ti-am da noi o idee nu ar mai fi creata de tine. In plus nu suntem noi in masura s ate inspiram pe tine. Citeste niste poezi si da frau liber imaginatiei. Titlul sugereaza faptul ca baza poeziei esti tu si trecutu tau.
Pa-pa happy

| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Nu te supara pe mine dar daca ti-am da noi o idee nu ar mai fi creata de tine. In plus nu suntem noi in masura s ate inspiram pe tine. Citeste niste poezi si da frau liber imaginatiei. Titlul sugereaza faptul ca baza poeziei esti tu si trecutu tau.
Pa-pa happy