| Nnoonnaammee a întrebat:

As vrea si eu niste idei de petreceri, adica poimaine este ziua mea si nu am nici o idea de petrecere interesanta, amuzanta etc. As vrea niste idei bune. Pentru a da funda cuiva trebuie sa fie un raspuns interesant si bogat.Nu doar : "Sa iti faci ziua acasa cu prietenii sau in oras."

2 răspunsuri:
| ViviViviana a răspuns:

Orcum tu alegi unde ti-o ti. Daca o vei tine acasa ai putea sa iei cam 20 balone si sa le pui pe tavan cu scoci sau sa iti iei baloane cu heliu si sa scrii pe ele pary, la multi ani, cool, love, numele tau, ...etc.Sa le pregatesti prietenilor surprize prin tragere la sorti.Muzicaaa, sa va puneti provocari ex; stai in cap sati in maini ceva de genu ....am multe idei dar daca le scriu at va dura ceva timp. Sper ca te-am ajutat.

| Nnoonnaammee explică:

Haiii dau funda!