| pintexim a întrebat:

Hey...TPU cand incepe vacanta de iarna, cate saptamani tine si cand se termina; va rog?

Răspuns Câştigător
| ionutz0097 a răspuns:

Incepe pe 23 decembrie si incepe pe 16 ianuarie(avem 3 saptamana de vacanta. funda?

6 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Incepe din 24 decembrie, dureaza 3 saptamani si se termina pe 15 ianurie 2012.

| 愛日本 a răspuns:

3 saptamani! love struck
23 ne lasa acasa
pana in 15 - duminica

| zlatyZ a răspuns:

Nu stiu cred ca incepe pe 23 dec si se termina pe 17 ianoarie...

| Julyanna a răspuns:

Incepe pe 23 decembrie, tine 3 saptamani.

| yomihay98 a răspuns:

Incepe pe 23 Decembrie 2011 si se termina pe 9 Ianuarie 2012 si tine 3 saptamani.

| Onisim13 a răspuns:

Incepe pe 23 decembrie si tine 3 saptamani si se incepe pe 16 ianuarie 2012! Succes!