| April27 a întrebat:

Care a fost cea mai infricosatoare intamplare din viata voastra? Dau funda care ma sperie foarte tare!

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Într-o noapte destul de întunecoasă, cu umbre prelungi, am dat nas în nas cu soacră-mea nemachiată pe holul comun dintre dormitoare.

| OfficialPageSmile a răspuns (pentru Arthur):

Phh chiar ca infricosatoare laughing)))))

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru OfficialPageSmile):

Eu m-am speriat atunci cand ai pus intrebarea asta

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru OfficialPageSmile):

Scuzati-ma ca raspund pentru o alta persoana dar altfel nu imi apare.

| MissDi a răspuns:

Verisoara mea la vzut pe ***** in padure, si pe bunica unde-i prietene ***** o fugarea prin casa.

| EllieRose a răspuns:

Eram cu gasca afara si prietena mea mi-a zis de o casa de langa padure am fost acolo si am deschis usa am intrat in casa si dupa s-a blocat usa ne-am speriat foarte tare a aparut si o fantoma era sa ne omoare de atunci ma speri de orice dar partea buna era ca fantoma era o farsa si la fel si casa laughing Dar am ramas traumatizata de atunci happy