| Oly4Fun a întrebat:

HEY TPU! Care e cel mai bun,tare,fantastic,super,misto joc de mmorpg. Adica sunt foarte multe variante AION,Tera,WoW,LoL, Metin2, Shaya. Vreau un joc cu player-ii multi, o poveste buna si grafica si gameplay. Vreau niste ideii si propuneri mult mai multe. Ms!

6 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Dragon nest, vindictus, S4 league, Lunia, drift city, Terra online, Angels online, Zu online, Nfs world, cred ca gasesti ceva pe aici.

| DanielCosmin827939 a răspuns:

Eu joc LoL.Are grafica buna gameplay bun iar campionii jocului sunt foarte multe. La inceput iti da 3 campioni cu care poti sa te joci pe parcurs daca faci kill-uri si ai un scor bun iti va da la fiecare meci IP(cu IP iti cumperi campioni). Sunt si jucatori romani iar player-ii sunt foarte multi(nu poti juca cu tot o data, te va da intr-un meci in care esti tu cu inca 3 vs booti sau alti playeri).Iar acest are si limba romana, iar cel mai,, placut"lucru este ca nu exista hack(nu am intalnit pe nimeni care sa aiba hack).Lvl maxim este 30.

WoW este la fel de interesant si de placut cu grafica extrem de buna dar cu cerinte cat de cat mari (download-ul are 12 Gb iar jocul 24).In acest joc poti sa iti alegi un personaj (cam ca la toate mmorpg-urile) pe care trebuie sa il cresti.Lvl maxim este 60 dar,, jocul abia atunci incepe". Iti faci magii poti sa iti iei vultur(parca asa se numea) iar jocul se poate juca la fel in limba romana.

| ReTz a răspuns:

DOTA2 recomand cu cea mai mare incredere.Este joc aparut in 2013, pe steam, fara coduri si alte tampenii.Sunt 100 de eroi, inca nu sunt bagati toti, are efecte speciale, sunete, primesti iteme le eroi, se face trade-uri intre jucatori.(E cel mai jucat joc de pe Steam).

| Oly4Fun explică (pentru ReTz):

Scz bro, jocul nu e pe gustul meu sad

| R3laXaTT a răspuns:

Daca ar fi dupa mine as zice LOL.Acum fiecare cu parerea lui. Poti incerca si jocuri pe internet cum ar fi gladiatus, tanooth, etc

| Tomsi a răspuns:

LoL
League of legends