| anonim_4396 a întrebat:

Care este semnificatia culorilor? A da si am auzit ca daca esti imracat in portocaliu stii mai multe.Care este a 2-a culoare care te face sa stii mai multe? Ca eu am toate culorile hainele dar nu am culoarea portocaliuhee hee. Funda pentru aman2 intrebarile.winking

4 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Păi eu ți-aș sugera să nu mai crezi atâta în superstiții, pentru că nu sunt toate adevărate (de axemplu asta). Tu nu poți să le spui oamenilor prin felul în care te îmbraci că știi multe. Doar prin comportamentul și prin răspunsurile tale.

| frikk a răspuns:

Ireal rolling on the floor))) oricat ai imbraca maimuta. tot maimuta ramanesad daca ma explicwinking

| AmintiriDureroase a răspuns:

Galben=te iubesc
rosu=tin la tine
portocaliu=esti special/a
negru=te urasc
gri=esti antipatic/a
mov=esti viata mea
albastru =esi my BFF
eu asta stiam FUNDA!

| mikutzatha a răspuns:

Culorile nu te fac mai destept nu conteaza cum te imbraci mai bine invata nu te baza pe culori oricat de colorat te ai imbraca nu vei fi mai destept.