| PatrickJ a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun wrestler? Funda primește răspunsul cu wreslerul care imi place mie.Va dați ușor seama.Totuși...scrieți favoritul vostru!

Răspuns Câştigător
| AlexRex91 a răspuns:

Mi-a plc Jeff Hardy dar dupa ce a plecat din wwe o perioada nu mi-a plc nimeni iar acum imi plc CM Punk pentru ca spune lucrurilor pe nume

5 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Mie îmi place de Mike Mizanin ( The Miz ) Îi frumoss love struck Şi de CM Punk.
Nu ştiu care îi cel mai bun. thinking Pentru că nu prea mă uit. happy

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Pai imi place John Cenahappy si imi mai placea Umagacrying.

| GigelFaraNumar a răspuns:

Tipul din imagine e preferatul tau, dar eu prefer Randy Orton

| MarcuDany a răspuns:

Nu pot alege intre CM Punk si John Cena. Sunt preferatii mei. Parca de punk imi place putin dar foarte putin mai mult de cat de cena. mai imi place Randy Orton, Sheamus si Drew MCintaire