| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti. Am 11 ani - anul asta 12. Am 1.52 si. ( sunt la bunici, deci m-am ingrasat ) si am 52 de kilograme. Ce parere aveti?
Nu am nevoie de sfaturi ci doar sa imi spuneti ce parere aveti happy. MS

Răspuns Câştigător
| oAntiidot a răspuns:

Părere în legătură cu ce?
Dacă vrei să afli ce părere avem în legătură cu faptul că te-ai îngrăşat, păi uite:
Nu trebuie să îţi faci grij de la vârsta asta în legătură cu kilogramele. Eşti în creştere şi e normal să te îngraşi. Şi eu când mă duceam la bunica mă îngrăşam, dar îmi reveneam. Deci aşa o să faci şi tu :*
Şi să ştii că ăsta e şi un sfat, şi o părere.
Sper că te-am ajutat. Fundăăă?

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Esti grasa.

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Ai o "micuta" problema cu kilogramele si 1, 52 mi se pare cam putin...mie personal. Poti incerca sa mananci doar cand tie foame sau sa faci antrenamente zilnice pentru slabit! mult noroc!