| ilcmty a întrebat:

Ce preferati Hi5 sau Facebook?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Facebook evident!

21 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Mai exista Hi5? laughing

| Malphas a răspuns:

Care mai e diferenta intre ele? laughing

| ilcmty explică (pentru Malphas):

Pai stii ca este.

| Malphas a răspuns (pentru ilcmty):

Da stiu ce este dar, din pacate ambele sunt invadate de cocalari si pitipoance. Partea buna, este ca are multe aplicatii, jocuri si alte chestii pe el. Atat. In rest, daca eu vreau sa imi caut acum fostii colegi, nu mai dau de ei. De ce? fiindca anturajul le spune sa isi bage picioarele in el de Facebook si sa il transforme in HI5. Scopul lui era sa cunoastem lume noua, pana aici e ok; scopul lui mai era sa ne gasim si fostii colegi, prieteni din copilarie samd. Eu asta vroiam dar ce rahat sa mai fac cu el daca totul s-a pierdut. Si in plus ca sunt alti factori mult mai importanti, dar n-are rost sa le insir aici.

| HermioneLove a răspuns (pentru ilcmty):

Mersi de funda :* happy

| ilcmty explică (pentru HermioneLove):

Cu placere! happy

| Adrick a răspuns:

Facebook.multe staruri oficiale..info despre seriale grupe ..si in general e cool

| vali1985 a răspuns:

Facebook are jocuri, aplicatii, noutati, mai sociabil, etc.

| 1000bodies a răspuns:

Niciuna. Bleah.

| valeria4u a răspuns:

Categoric Facebook. Nu stiu de ce, poate are ceva mai special big grin

| ionica56 a răspuns:

Pai....Eu una prefer Facebook-ul datorita faptului ca nu mai am hi5-ul in folosinta, in al doilea rand pe facebook nu gasesti asa de multe pitipoance si cocalari ca pe hi5..Chiar daca mai sunt...dar sa recunoastem ca e o diferenta.
In ultimul rand... facebook-ul este mai accesibil ..mai usor de folosit, modern si distractiv.

| Licurici_2296 a răspuns:

Ce e hi5? tongue
joking!
In liceu mai aveam cont pe hi5, insa in timp mi s-a bagat facebook-ul pe sub piele. Nu sunt dependenta, insa e foarte practic si mai ales daca te muti din tara poti tine legatura cu prietenii si familia la nivel international. Poti forma grupuri secrete doar pentru tine si colegii / prietenii tai, poti face sondaje de opinii, trimite invitatii si multe altele. E tare!

| Wøodenpints a răspuns:

Ambele mi se par o idioţenie. Dar dacă ar fi să aleg, aş alege hi5. Acum, toţi inapţii şi toţi tractoriştii au facebook...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi5, tot taranul are acum FB.

| gicaputinica a răspuns:

Facebook

| Dan10079 a răspuns:

Facebook.

| PinkkRosee a răspuns:

Urăsc Hi5-ul.S-a transformat pur și simplu într-o rețea de socializare plina cu cocalari și pitzipoance.
Încetul cu încetul, și Facebook-ul pe care eu petrec destul de mult timp, se transforma într-un fel de Hi5.
Deci,eu aleg Facebook smug.

| KM3 a răspuns:

FACEBOOK lol... facebooku-l este un site mai bun de socializare, are mai multe jocuri, aplicatii, tot felul... facebook-ul are mai multe chesti interesante decat hi5

| djingeras a răspuns:

Buna oana! hmm imi stranesti amitiri hi5 a fost prima socializare daca pot spune asa de cand am internet. acum cu faceboock e mai la moda daca ma intrebi personal mie imi place si hi5happy

| Mali2000DC a răspuns:

Facebook