| dydydeea a întrebat:

Cine stie cum se poate pune o melodie la status?

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

1.Dai "Copy" pe un link de la o melodie de pe youtube;
2.Dai click unde vrei sa scrii statutu ["Have something to share?"]
3.Dai paste la link-ul de pe youtube unde scrie "also link to a web page."
4.Gata,si iti va aparea statutul cu albastru inchis.
Sper ca te-am putut ajuta happy

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pe messinger sau pe TPU?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie Larysa ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| HeliosMetal a răspuns:

Daca este de pe youtube, te duci sus unde de obicei arata siteul, copii url-ul de acolo (click dreapta-copy), apoi te dusi la status si in caseta libera faci click dreapta si dai click pe past. Si asta-i tot.

| Eliene a răspuns:

Buna! Trebuie doar sa copiezi lik-ul (adresa) prin selectarea tuturor literelor si a cifrelor, mouse drept si copy, iar apoi inserarea link-ului prin mouse drept si paste.
In loc de copy si paste poti folosit Ctrl C si apoi Ctrl V, cu conditia sa tii apasat Ctrl pana dai C/V ca altfel nu vei obtine decat litera.
Succes!
Fundita?

| PΣПƬΛGЯΛM a răspuns:

Pai,alegi melodia dorita, dai ''copy'' la link-ul de sus, apoi deschizi Yahoo Messenger si dai click pe randul acela mai jos de nume unde scrie ''have something to share?''apoi dai ''paste'' linkului pe randul acela apoi apesi tasta ''enter''asta e tot!happy(ca sa dai copy-paste trebuie sa apesi click pe butonul din dreapta al mouse-ului)

| HoricaShark a răspuns:

La statusul de pe Y! M banuiesc, ai sus o casuta in care scrii textul iar dedesubpt ai inca o casuta in care pui link-ul melodiei.